Jesteś tutaj: Realizacje / Wykończenie łazienki

Wykończenie łazienki

Prace wykończeniowe w łazienkach są jednymi z najbardziej wymagających. Dlaczego? Z uwagi na stosunkowo niewielkie wymiary tych pomieszczeń, a przy tym dużą ilość pracy związanej z przycinaniem i szlifowaniem krawędzi płytek. Nam to jednak nie straszne. Łącząc swoje umiejętności z doświadczeniem, jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej wymagające lub nietypowe zlecenie klienta. Tak było i tym razem.

Czekało na nas wymagające zadanie – wykończenie łazienki klienta. Prace, które mieliśmy w niej do wykonania obejmowały układanie płytek na podłogach, układanie płytek na ścianach, a do tego biały montaż, czyli montaż wanny, prysznica, brodzika i założenie w nim odpływu liniowego. Na początek przystąpiliśmy do przygotowania frontu robót – wykonania otworu pod odpływ, wyprofilowaniu spadku w brodziku, a także przygotowaniu zabudowy pod montaż wanny. Pracując w sposób dobrze zorganizowany, w krótkim czasie udało się nam te prace wykonać. Kolejne kroki to wykonanie hydroizolacji, uszczelnienie narożników i w końcu można było rozpocząć układanie płytek. Inwestor wybrał wzór imitujący marmur. W połączeniu z dużym formatem płytek, efekt pracy okazał się bardzo zadowalający.

Czy wykończenie łazienki jest wymagającą pracą? Oczywiście że tak. Warto jednak włożyć swój trud i wysiłek w to, aby stworzyć wnętrze, w którym inwestor będzie się świetnie czuć. Istnieje wiele innych możliwości, aby łazience nadać wyjątkowego, indywidualnego charakteru. Jedna z nich to np. układanie mozaiki na obudowie wanny czy wykonanie kamiennego blatu z wpuszczonymi w niego dwiema umywalkami. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne i ma wielu zwolenników. Kluczowe w tym przypadku jest wykonanie mocnej i stabilnej konstrukcji, która pozwoli bezpiecznie utrzymać duży ciężar materiałów. Państwo również planują podobny remont? Dobrze się składa – polecamy układanie łazienek w naszym wydaniu. Klientom gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług, a do tego przystępne ceny. Ofertę na układanie płytek w łazience kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm i przedsiębiorców, chcących zmienić wygląd łazienek w swoich firmach.