Usługi

Nasza oferta

  • Adaptacja i modernizacja wnętrz - Kompleksowe prace związane z adaptacją i wykańczaniem wnętrz domów, mieszkań, lokali użytkowych. Dzięki naszej pracy, pomieszczenia nabierają wyrazu i zapewniają komfortowe użytkowanie.

  • Malowanie - Podstawowa praca przy remontach i wykończeniach. Malujemy ściany i sufity korzystając z tradycyjnych, jak i nowoczesnych technik malarskich. Pomagamy w wyborze najlepszych kolorów, podpowiadając jak je łączyć.

  • Glazurnictwo - Układanie płytek na podłogach i ścianach, w łazienkach, salonach, kuchniach oraz innych pomieszczeniach. Dokładne docinanie, szlifowanie oraz pozostałe prace związane z uzyskaniem estetycznego efektu glazury.

  • Gładzie - Gładkie ściany i sufity dzięki starannie wykonanym gładziom, to podstawa każdego mieszkania. Zapewniamy klientom szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości prac.

  • Tapety - Klejenie tapet na ścianach – dowolne wymiary, wzory i również skosy. Tapeta na ścianie to ciekawy sposób na jej wykończenie, będący często wybieraną alternatywą dla malowania ścian. Kleimy tapety papierowe, tekstylne i inne.

  • Stiuk wenecki - Estetyczne wykończenie ścian z efektem 3D to właśnie stiuk wenecki. Jeśli zależy Państwu na nieszablonowym wyglądzie pomieszczeń, to stiuk wenecki idealnie się do tego nadaje. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

  • Podłogi panelowe - Układamy tradycyjne panele podłogowe, jak również winylowe. Szybkie tempo pracy idzie w parze z bardzo dużą dokładnością. Zadowolenie naszych klientów z uzyskanych podłóg to najlepsza rekomendacja, by skorzystać z naszych usług.

  • Instalacje wod-kan i elektryczne - Projektujemy oraz wykonujemy instalacje wodno kanalizacyjne i elektryczne w domach. Nasza wiedza i dokładność pracy jest gwarancją tego, że efekt będzie taki, jakiego każdy inwestor oczekuje. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, zapewniających bezpieczeństwo.

  • Naprawy i remonty bieżące - Fachowe, solidne i kompleksowe naprawy oraz remonty domów, mieszkań, sklepów, biur itp. Mały lub duży remont wymaga fachowca. Nie wiedzą Państwo komu zaufać? Zapraszamy zatem do kontaktu z nami. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.