Jesteś tutaj: Realizacje / Kamienna posadzka

Kamienna posadzka

Nasza praca polegała na ułożeniu kamiennej posadzki w domu jednego z klientów. Praca od samego początku wydawała się bardzo ciekawa, a przy tym niezwykle wymagająca. Tym, co mogło sprawiać potencjalne trudności, był właśnie kamień do ułożenia na podłogach. Duży format, bardzo wysoka twardość i grubość, wymagało od nas posiadania najlepszych urządzeń do obróbki. Tak też się stało. Rozpoczynając pracę, wiedzieliśmy że liczy się dokładność i staranność, ale nie można w tym wszystkim zapominać o terminowym wykonaniu roboty.

Prace, które wykonaliśmy przy tym zleceniu to cięcie i szlifowanie kamienia, a następnie jego polerowanie. W efekcie tych działań udało się wykonać niezwykle piękne i bardzo estetyczne okładziny kamienne na ścianach i podłogach. Widząc zadowolenie inwestora, wiedzieliśmy już że praca została przez nas wykonana prawidłowo – i to sprawiło nam największą radość. Dla uzyskania jeszcze ciekawszych efektów, zastosowaliśmy szeroki fugi wypełnione zaprawę elastyczną w kontrastującym z płytkami kolorze. Rezultat tych prac mogą Państwo zaobserwować na zdjęciach. Na zakończenie prac kamienie zostały przez nas starannie zaimpregnowane. Czynność ta pozwala wydłużyć oryginalny efekt, zmniejsza ryzyko zabrudzeń i sprawia że czyszczenie kamienia jest znacznie łatwiejsze i szybsze niż w przypadku podłóg i ścian nie impregnowanych.

Jeżeli i Państwu podoba się tak wykończona podłoga lub ściany, serdecznie informujemy że w ofercie posiadamy montowanie kamienia na podłodze i ścianach. Pracujemy na niemal wszystkich rodzajach kamieni, w tym również marmur i granit. Oprócz podstawowych usług związanych z ich układaniem, proponujemy Państwu również ich konserwację. Regularnie wykonywana daje gwarancję że wszystko będzie wyglądać naprawdę pięknie i to przez wiele następnych lat. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również firmami i instytucjami. Efekty naszej pracy można zaobserwować w prywatnych willach i rezydencjach, jak również hotelach, urzędach, salonach i restauracjach.